XVIII обласна Спартакіада серед збірних команд державних службовців, посадових осіб органів місцевого самоврядування, працівників державних установ 2019 року

Дата: 29.05.2019 08:25

Фото без опису    Фото без опису         24-26 травня 2019 року на базі дитячо-оздоровчого табору «Прибрежний» (смт Лазурне, Скадовський район) відбулася 18 обласна Спартакіада серед збірних команд державних службовців, посадових осіб органів місцевого самоврядування, працівників державних установ 2019 року, яка проводиться з метою залучення державних службовців до занять фізичною культурою і спортом, організації їх активного відпочинку та змістовного дозвілля, розвитку найбільш популярних видів спорту та пропаганди здорового способу життя.

На відкритті спартакіади були присутні члени організаційного комітету та почесні гості: Турик Віктор Ананійович – голова Скадовської районної державної адміністрації, Кан Юрий Борисович – начальник управління з питань фізичної культури та спорту обласної державної адміністрації; Маломуж Олександр Іванович – голова Херсонської обласної ради фізкультурно-спортивного товариства «Спартак»; Татаринова Людмила Григорівна – голова обласної організації профспілки працівників державних установ. Всі вони звернулися з привітальними словами до учасників спартакіади та побажали спортивного азарту, запеклої боротьби, нових перемог, наснаги, спортивних здобутків та гарного настрою.

20 команд районів, міст обласного значення та територіальних громад змагалися у таких видах спорту як міні-футбол, волейбол, настільний теніс, шахи та шашки.

Збірну команду державних службовців Скадовського району очолив Бословяк Михайло Олександрович – заступник голови районної державної адмістрації.

Напруженно відбулися змагання з міні футболу та настільного тенісу. У змаганнях з міні-футболу команда Скадовського району посіла перше місце, а у змаганнях з настільного тенісу – 3 місце серед жінок.

У запеклій боротьбі команда державних службовців Скадовського району виборола ІV загальнокомандне місце.

Вітаємо учасників змагань!