Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область

Святий Миколай завітав до Скадовська

Переглядів: 1017

              Щастя дитинства вірити у казки і дива. А найприємніше коли вони справджуються, просинаєшся, а омріяна річ поряд. Відкриває Новорічну країну див широким поступом Святий Миколай.

Зранку 19 грудня, у фойє районного будинку культури, почалася акція «Янголи добра». Школярі району та гуртківців Центру дитячої та юнацької творчості підготували до свята чудові новорічні подарунки та сувеніри, смачні пряники,  зроблені своїми руками, кошти від реалізації яких будуть передані школами на благодійність. Завітали на захід очільники влади району та міста, представники організацій та громадськості, які із задоволенням купували дитячі вироби та привітали дітей із святом. 

До присутніх дітей та дорослих звернувся голова Скадовської районної державної адміністрації Віктор Турик. «Це радісні дні, наповнені світлом радості, веселощів, очікування чуда й казки. Щиро бажаю усім душевного тепла і надії, щоб у найкращих починаннях і добрих справах ви постійно відчували любов та опіку Святого Миколая, а ваші задуми і мрії здійснювалися. Бережіть національні традиції, адже це запорука єдиної України», – підсумував свій виступ Віктор Ананійович.

Також цього дня кожна школа представила на розсуд журі та гостей новорічні вироби районного конкурсу “Альтернативна ялинка” та Всеукраїнського конкурсу “Новорічна композиція”. Переможці конкурсів отримали грамоти від відділу освіти районної державної адміністрації.

Центр дитячої та юнацької творчості разом з колективом Скадовського РБК подарували всім присутнім конкурсно-розважальну програму, якій особливо зраділи найменші гості свята.

 Задоволена дітвора – це подарунок дорослим, які створили це свято. Щира вдячність талановитим дітям, які прийняли участь у святковій програмі. З днем Святого Миколая!

   « повернутися до списку новин