Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

12 травня – професійне свято «Міжнародний день медичної сестри»

                                                                                                                             Медик – одна з найгуманніших професій на землі, але серед медиків найлюдяніша, найпочесніша та подеколи найважча професія – медична сестра. У всі часи медичні сестри є зосередженням милосердя, їх так і називають – сестри милосердя. І, мабуть, не випадково, що важка місія медичної сестри здебільшого лягає на тендітні жіночі плечі. Бо саме жіноче чутливе серце, добрі руки та велике терпіння так необхідні у цій професії.

З нагоди професійного свята – Міжнародного дня медичної сестри адміністрація та профспілковий комітет КНП «Скадовський центр первинної медико-санітарної допомоги» вітає всіх медичних сестер району. Велика вдячність вам за ваші чуйні серця, за ваші теплі руки, за повернуте здоров’я, за врятовані життя мешканців нашого району.

Ваша професія затребувана тому що найцінніше, що є у людини – це її здоров’я та життя.

Ваші талановиті руки, чуйні серця, ваш професіоналізм дарують людям радість життя, вселяють віру у зцілення. Хай усе хороше зроблене з душею та натхненням повертається до вас сторицею. Нехай кожна мить життя радує своєю неповторністю. Хай ваша робота не буде обтяжливим обов’язком, а лише приємною місією. Міцного здоров’я вам, сімейного затишку, всіляких гараздів. 

                                          

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора