Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Усе пам’ятай, про безпеку дбай!

Фото без опису    Фото без опису

Життя потребує вміння орієнтуватися і знаходити вихід з непередбачуваних ситуацій, як від дорослої людини, так і від дітей. Чим менше у дитини знань, тим більше небезпеки з боку оточуючого середовища.

09 серпня 2018 року, щоб виховати  у дошкільників відповідальне ставлення до особистої безпеки, сформувати правильну поведінку в екстремальних ситуаціях, закріпити практичні  уміння та навички щодо ціннісного ставлення до власного здоров’я і життя, в яслах-садку № 4 комбінованого типу м. Скадовська відбулося музичне дозвілля «Усе пам’ятай, про безпеку дбай!» (музичний керівник Людмила Ромашова).

Під час театралізованого дійства з допомогою казкових героїв малюки закріпили уявлення про безпечне поводження на вулиці, знання про значення кольорів світлофора, правила пожежної безпеки, особистої гігієни, училися знаходити вихід із небезпечних ситуацій.

Без сумнівів, тема безпеки життя дитини невичерпна та повинна звучати постійно,  а ті зерна знань, умінь, навичок, які закладаються педагогами сьогодні, обов’язково знадобляться в майбутньому кожному вихованцю!

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора