Зустріч з сім’ями учасників бойових дій

З метою привітання з Міжнародним Днем захисту дітей, 31 травня 2019  року в приміщенні Новомиколаївської сільської ради відбулася зустріч працівників Скадовського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – Центр), членів виконкому сільської ради та родин учасників бойових дій, які проживають на території Новомиколаївської сільської ради.

На зустрічі розглядались питання щодо надання психологічної підтримки таким родинам, проведення індивідуальних та групових консультацій, психологічних тренінгів, визначення потреби у послугах на етапі адаптації до мирного життя, виділення коштів з бюджету з метою надання матеріальної допомоги демобілізованим учасникам бойових дій та членам їх сімей, надання соціальної допомоги.

По завершенню заходу завдяки співпраці Центру та приватних підприємців Скадовського району для 20 дітей родин учасників АТО надано гуманітарну допомогу у вигляді канцелярських товарів, розвиваючих ігор та подарунків.

Учасники зустрічі обмінялись позитивним досвідом у вирішенні проблемних питань та домовились вчасно звертатись до відповідних служб для отримання соціальних послуг.