Знай свої права, дитино!

Сім’я — джерело любові, добра, поваги, взаємодопомоги та збереження кращих традицій людських взаємин. Міцна і дружня українська сім'я, в якій звучить дитячий сміх, панує злагода і мир – є запорукою сильної та успішної держави.

20 вересня  2018 року в актовому залі Олександрівського дитячого садка  «Джерельце» працівниками Скадовського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – Центр) разом з директором Олександрівської загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів Кумпан Наталією організовано та проведено  святковий захід,  спрямований на пропагування сімейних цінностей, формування досвіду відповідального батьківства та захисту прав та законних інтересів дітей під гаслом «Знай свої права, дитино!».

В заході взяли участь 24 дитини з родин, які потрапили в складні життєві обставини, а також,  діти сімей учасників бойових дій.

Працівники Центру ознайомили учасників про необхідність захисту прав дітей на відпочинок та дозвілля, надали інформацію щодо відповідального батьківства та виконання батьківських обов’язків, розповсюдили інформаційні матеріали.

Хороший настрій дітям подарувала група аніматорів «Смайлики», з композицією «Сім'я» в костюмах героїв відомого мультфільму.

Всі учасники свята отримали подарунки від працівників Центру та адміністрації дитячого садка «Джерельце».