«Земля – наш спільний дім»

03 березня 2020 року в районному будинку культури імені Т.Г.Шевченка був проведений районний етап Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім». Конкурс проводиться щорічно з метою підвищення рівня еколого-просвітницької та природоохоронної діяльності учнівських колективів екологічної просвіти закладів загальної середньої освіти.

Фото без опису   Фото без опису

У Конкурсі брали участь 6 закладів освіти району: Скадовська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3, Красненська, Михайлівська, Олександрівська, Тарасівська та Улянівська загальноосвітні школи І-ІІІ ступенів.

Журі відзначили високу якість підготовки учасників Конкурсу. Виступи команд були позитивно зорієнтованими, учасники демонстрували власні досягнення в охороні навколишнього середовища.

Фото без опису   Фото без опису

В запеклій та напруженій боротьбі І місце посіла команда Скадовської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3;

ІІ місце – Олександрівської та Тарасівської загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів;

ІІІ місце – Михайлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.