Здоров'я – найбільший скарб людини!

Здоров’я потрібно берегти змалку, турбуватися про себе та своїх рідних, вести здоровий спосіб життя. Але чомусь більшість з людей забувають навіть про елементарні правила, які допомагають підтримувати організм в здоровому стані.

05 червня 2019 року фахівці із соціальної роботи Скадовського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – Центр) провели  вуличну акцію на території Скадовської міської ради під гаслом «Здоров’я – найбільший скарб людини!».

Мета акції – підвищення рівня обізнаності пересічних громадян щодо необхідності ведення здорового способу життя, привернення уваги населення до проблем, що виникають внаслідок зловживання шкідливими звичками, такими як куріння та вживання алкогольних напоїв.

Працівники Центру наголошували про найважливіші складові здорового способу життя, а саме: харчування, побут, умови праці, рухова активність та відсутність шкідливих звичок. Профілактика виникнення хвороб – це найкращий спосіб вберегти себе та свою родину від негативних явищ.

В ході проведення вуличної акції перехожим громадянам роздавалися інформаційно-просвітницькі матеріали: буклети та листівки щодо пропагування здорового способу життя, а також матеріали, які містять інформацію про діяльність Центру. Всього було охоплено 28 осіб.

Враховуючи важливість збереження здоров’я нації, посилення інституту сім’ї, подолання тенденцій до скорочення населення працівниками Центру і надалі будуть проводитись профілактичні заходи серед жителів Скадовського району.