Здолаємо туберкульоз разом!

«Здолаємо туберкульоз разом!» - Під таким гаслом 20 березня 2019 року, на площі біля районного будинку культури відбулося ряд заходів в рамках місячника протидії поширенню туберкульозу. Працівники Скадовського районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді (далі - Центр) провели флешмоб "Здолаємо туберкульоз разом!" в якому активну участь взяли 30 учасників: учні Скадовської філії Херсонського вищого училища фізичної культури, працівники Скадовської бібліотеки для дорослих, працівники Центру та мешканці міста Скадовська.

Після флешмобу, працівниками Центру учасникам було запропоновано взяти участь у опитуванні на тему: " Як уберегти своє здоров`я!", а відповіді записати на пелюстках ромашки. По закінченню заходів, були підведені підсумки проведеної інформаційної роботи!