Засідання групи самодопомоги та взаємодопомоги « Разом легше» у Лазурному

Вже майже п’ять років тривають бойові дії на сході України, які негативно впливають на психофізичний стан їх учасників, військових , та членів їх родин, зокрема, жінок та дітей.

З метою надання психологічної підтримки та допомоги сім’ям військовослужбовців, 14 березня 2019 року, в приміщенні Лазурненської селищної ради, працівниками Скадовського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – Центр) проведено зустріч групи самодопомоги та взаємодопомоги «Разом легше» для матерів та дружин учасників операції обєднаних сил (далі – ООС). В роботі групи взяли участь директор Центру – Ігор Гультай, заступник директора Центру, начальник відділу із соціальної роботи Вікторія  Горіна, секретар виконкому Лазурненської селищної ради – Ганна Чорноус, соціальний працівник комунальної установи «Скадовський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» - Наталя Демидюк та представники від 7 родин учасників ООС в яких виховується 9 дітей.

Учасники  обговорили питання по покращенню рівня співпраці між працівниками органів державної влади, місцевого самоврядування, центрів соціальних служб, учасників ООС та членами їх родин з метою більш ефективного надання їм соціальної допомоги.

Заступник директора Центру, начальник відділу із соціальної роботи Вікторія  Горіна поінформувала про соціальні послуги, які можна отримати в Центрі та про організації до яких потрібно звертатися для отримання необхідної допомоги, надала рекомендації щодо попередження конфліктів в сім’ях та про шляхи налагодження соціальних контактів, особлива увага була звернена на профілактику алкозалежності.

В процесі спілкування, учасники ділилися досвідом, давали власні рекомендації, та запевнили організаторів, що за потреби обов’язково звернуться до спеціалістів Центру.

Директор Центру – Ігор Гультай відзначив хороший рівень співпраці з виконкомом Лазурненської селищної ради та вручив батькам, учасникам групи невеликі подарунки для їх дітей, які підготували працівники Центру,  відповів на запитання, запевнив присутніх, що робота по підтримці сімей учасників ООС буде продовжена.