Захистимо права дітей

10 липня 2018 року працівники Скадовського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді (далі – Центр) спільно з працівником управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації провели у місті Скадовську інформаційно – роз’яснювальну акцію на тему: «Захистимо права дітей разом!».

В рамках заходу фахівці  ознайомили пересічних громадян з проблемою захисту прав неповнолітніх під час офіційного працевлаштування, як неповнолітні особи стають жертвами шахраїв і надали інформацію про установи, підприємства та організації до яких можна звернутися за порадою та допомогою.

Кожен з мешканців або гостей міста мав можливість отримати відповіді на питання, які його цікавили. Всі охочі отримали буклети з відповідної тематики, номери телефонів організацій, які займаються питаннями захисту прав дітей.

В акції взяли участь 64 особи з числа мешканців міста та відпочиваючих, які отримали інформаційні листівки.

У разі якщо Ви або Ваші родичі зіткнулися з фактом порушення прав неповнолітніх дітей – звертайтесь до Центру і Вам нададуть необхідну допомогу.