Захист жінок та дітей від домашнього насильства

У сучасному світі поруч із добром та радістю вистачає місця для жорстокості та насильства. Насильство в сім’ї, є однією з найбільш розповсюджених форм порушень прав людини, це злочин не проти однієї сім’ї, а проти цілого людства.

10 грудня 2019 року в рамках проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» працівниками Скадовського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – Центр), спільного зі спеціалістом управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації проведено робочу зустріч з сім’ями, відносно яких надходили повідомлення про вчинення домашнього насильства.

Працівники Центру наголосили на тому, що необхідно боротися з насильством або жорстоким його проявом, як в родині так і в суспільстві. Учасники отримали рекомендації щодо дій при потраплянні в небезпечну ситуацію, пов’язану з порушенням їх прав.

В кінці зустрічі, батьки отримали подарунки для дітей, які необхідні для розвитку та навчання.

Попередження насильства в сім’ї залишається й надалі одним із пріоритетних завданнь у роботі  працівників Центру.