Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область

Ярмарок військових вакансій

  У Скадовській районній філії Херсонського обласного центру зайнятості 09 жовтня 2019 року відбувся міні-ярмарок вакансій з орієнтації безробітних на військову службу за контрактом.

   Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості Любов Вандер відкрила захід, поінформувала присутніх про послуги державної служби зайнятості та акцентувала увагу відвідувачів на тому, що одним з пріоритетних видів працевлаштування є проходження військової служби за контрактом.

До заходу долучились представники Скадовського районного військового комісаріату та 140 Окремого розвідувального батальйону морської піхоти В/Ч А0878.

Військовослужбовці ознайомили учасників міні-ярмарки вакансій з актуальними посадами, вимогами щодо відбору громадян на військову службу за контрактом, порядок її проходження та перспективи. Розповіли про гідне матеріальне та продовольче забезпечення, додаткові грошові виплати, медичне обслуговування, безкоштовне та пільгове отримання вищої освіти.

Захід пройшов у формі дискусії, під час якої присутнім досить доступно та аргументовано дали відповіді на поставлені запитання.

Відвідали міні-ярмарок вакансій 17 безробітних осіб.