Ярмарок вакансій з прикордонниками

З метою організації інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо залучення безробітних громадян на військову службу за контрактом Скадовською філією Херсонського обласного центру зайнятості спільно з Азово-Чорноморським регіональним управлінням Державної прикордонної служби України та Військовим комісаріатом (в/ч А2227) 31 липня 2019 року проведено міні-ярмарок вакансій.

Під час заходу відвідувачів служби зайнятості проінформовано щодо умов та порядку проходження контрактної служби, переліку вакантних посад рядового, сержантського та офіцерського складу.

Шукачі роботи отримали вичерпні відповіді на численні запитання, інформаційні матеріали та записали контактні телефони, за якими можна отримати консультацію в індивідуальному порядку.