Ярмарка вакансій – ефективний спосіб працевлаштування

Багато підприємств, зважаючи на характер своєї діяльності, щосезону змушені залучати до роботи додаткових працівників у зв’язку із збільшенням обсягу робіт. Саме з цією метою, для підвищення ефективності працевлаштування та інформування населення щодо послуг, які надаються службою зайнятості, Нещодавно спеціалістами відділу взаємодії з роботодавцями Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості  було проведено ярмарок вакансій.

На цей  захід були запрошені представники роботодавців: керуючий «АТБ – МАРКЕТ» Боднарюк Михайло Антонович , ФОП Агададян Артур Юрійович, ФОП Луцишина Лілія Владиславівна, ФОП Захарчук Сергій Олександрович , ФОП Морошан Наталія Юріївна  та 20 осіб, які шукають роботу або бажають її змінити.

Роботодавці презентували наявні вакансії, які актуальні на ринку праці, а саме  продавці продовольчих товарів. Під час проведення заходу вони розповідали присутнім про специфіку та умови праці, зміст соціального пакету, яким користуються працівники.

Озвучена інформація зацікавила присутніх. Вони жваво розпитували про рівень заробітної плати та соціальні гарантії. Шукачі роботи мали можливість безпосередньо поспілкуватися з представниками підприємств і домовитись про подальшу співбесіду.

В свою чергу,  фахівці служби зайнятості звернули увагу шукачів роботи на можливість отримати спеціальність  через якісне професійне навчання в Центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (ЦПТО ДСЗ)  – спеціалізованих навчальних закладах сучасного європейського рівня для дорослого населення.

ЦПТО ДСЗ створені для ефективної підготовки висококваліфікованих робітників шляхом професійного навчання, перепідготовки та підвищення кваліфікації.

Загалом захід виявився цікавим та інформативним.