Як зробити самозайнятість прибутковою

У Скадовській районній філії Херсонського обласного центру зайнятості 04 вересня 2018 р. в рамках проекту «Улюблене хобі – успішний бізнес» тренером – психологом ГО «Вектор розвитку» О.М.Авраменко було проведено заключний четвертий семінар з елементами тренінгу з орієнтацією на підприємницьку діяльність на тему «Як зробити самозайнятість прибутковою».

Учасники семінару познайомились з поняттям менеджменту, постійних та змінних витрат, з організаційними формами бізнесу, структурою бізнес плану, узагальнили свої знання, отримані на попередніх семінарах.

Жінки за допомогою вправ вчилися розраховувати «точку беззбитковості», планувати свою діяльність, враховуючи ризики, правильно ставити мету.

О.М.Авраменко звернула увагу на те, що кожен бізнес, маленький чи великий, необхідно планувати. Знання та вміння скеровувати свої дії на будь-якому етапі розвитку бізнесу, правильно та чітко ставити мету приводить до запланованих результатів та є важливою складовою успішної діяльності.