Як не стати жертвою торгівлі людьми

В рамках Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми, який був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 2013 році, щороку проводиться інформаційна кампанія для підвищення інформованості громадськості про цю глобальну проблему і привернення уваги до тяжкого становища мільйонів жінок, чоловіків і дітей з усіх куточків світу, які стали жертвами торгівлі людьми, а також заохочення людей активно допомагати і протидіяти цьому злочину.

Одним з напрямків роботи Скадовського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – Центр) є інформування населення про те як не стати жертвою торгівців людьми.

25 липня 2019 року фахівець із соціальної роботи Центру спільно з працівниками відділу Скадовського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та районного сектору з питань пробації Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань провів лекційне заняття для осіб, які відбувають покарання не пов’язані з позбавленням волі на тему: «Як не стати жертвою торгівлі людьми».

Фахівець Центру звернув увагу учасників заняття на складові злочину: дії, засоби та мету експлуатації, основні способи втягнення у работоргівлю. Надав рекомендації щодо вимог, які  необхідно виконати при підготовці для виїзду на заробітки за кордон, щоб убезпечити себе від потрапляння у рабство.

Для того щоб молодь України не потрапляла у ситуації пов’язані з торгівлею людьми і проводиться інформаційна кампанія серед населення, що дає змогу зменшити кількість жертв цього злочину.