Як досягти успіху в самозайнятості дізнавалися учасниці «Жіночого клубу»

Протягом серпня місяця 2018 року в рамках проекту "Улюблене хобі-успішний бізнес" у Скадовській районній філії Херсонського обласного центру зайнятості, за участі сертифікованого тренера-психолога ГО «Вектор розвитку» Ольги Авраменко, відбувся цикл занять з елементами тренінгу для учасниць Жіночого клубу за тематикою: «Генерація бізнес ідей», «Самозайнятість.З чого почати?» та «Залучення клієнтів/покупців – запорука успіху в бізнесі».

Під час заходів були висвітлені питання психологічних аспектів підприємницької діяльності, переваги та недоліки відкриття та ведення власної справи. Присутні жінки зрозуміли, що кожен бізнес розпочинається з бізнес-ідеї. ЇЇ вибір – це один з найважливіших етапів у створенні власної справи, а гарна ідея - дуже цінна річ, бо є основою будь-якого бізнесу. За допомогою психологічних вправ, учасниці тренінгів ознайомилися з поняттям маркетингу та його впливом на успіх власної справи; отримали уявлення про складові маркетингової стратегії; напрацювали ідеї для залучення клієнтів/покупців, розглянули доступні методи маркетингових досліджень та оцінили позитивні і негативні фактори конкурентного середовища на ринку. Адже для підприємців початківців дуже важливе значення має збалансована, продумана та прорахована маркетингова стратегія. А ті знання та навички, які були отримані жінками на цих заходах, сприятимуть зниженню ризиків при здійсненні підприємницької діяльності.