Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Взаємодія по захисту прав та законних інтересів дітей - сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування

                       23 січня 2020 року працівниками Центру в читальному залі комунального закладу «Скадовська центральна бібліотечна система» проведено робочу зустріч з соціальними партнерами на тему: «Захист прав та законних інтересів дітей зі статусом».

            На заході були присутні працівники Центру, служби у справах дітей районної державної адміністрації, відділу освіти, культури, молоді та спорту районної державної адміністрації, Скадовського відділу поліції Новокаховського відділення поліції України в Херсонській області та Скадовського районного сектору філії Державної установи «Центру пробації» в Херсонській області.

             Основною метою заходу було посилення дієвої взаємодії між організаціями та установами Скадовського району щодо запобігання насильству та жорстокому поводженню з дітьми, посилення контролю та відповідальності за життя та здоров’я кожної дитини – сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування, яка виховується у прийомній сім’ї та дитячому будинку сімейного типу та в родинах опікунів, піклувальників.

             Під час обговорення присутні дійшли висновку, що лише взаємне інформування та спільні дії дадуть змогу захистити права дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора