Вулична акція з нагоди відзначення Європейського дня протидії торгівлі людьми

Торгівля людьми – це глобальна проблема, що торкається життя мільйонів людей практично в будь-якій країні світу і позбавляє їх людської гідності. Будучи одним з найганебніших злочинів, це явище вводить в оману і перетворює в жертв жінок, чоловіків і дітей, щодня змушує їх бути об’єктом експлуатації.

З метою привернення уваги до цієї проблеми та її наслідків, фахівцем із соціальної роботи Скадовського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – Центр) спільно з працівником управління праці та соціального захисту районної державної адміністрації 18 квітня 2018 року на території Скадовської міської ради проведено вуличну акцію «Кожен має право на допомогу!».

В ході акції розповсюджено інформаційні буклети та листівки, мешканцям міста надано інформацію щодо безпечного працевлаштування за кордоном, можливість отримання матеріальної, психологічної та юридичної допомоги для осіб, які постраждали від торгівлі людьми.

За результатами, учасники заходу дійшли висновку, що торгівля людьми – це багатогранна загроза, вона відбирає у людей їх права і свободи, сприяє зростанню організованої злочинності.

На сьогодні це явище є дуже прибутковим бізнесом, тож треба бути обачними щоб захистити себе та свої близьких від тенет шахраїв, а працівниками Центру й надалі буде посилюватися робота в даному напрямку.