Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Військово-патріотичну гру «Сокіл» («Джура») – розпочато

                      Заходи патріотичного спрямування, що постійно проходять у районі, привертають  увагу молоді до проблем становлення нашої державності, відновлення та збереження історичних надбань народу, любові до нації, самовідданого служіння Батьківщині.   

 І сьогодні – сонячного весняного ранку – 6 травня на площі біля КПЗ ДОТ «Слава» відбулось відкриття I (районного) етапу  Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). На районні змагання прибуло 6 команд закладів загальної середньої освіти Скадовського району.

Відповідно до Положення гри вони були сформовані з  джур козацьких застав, що створені у навчальних закладах, з метою виховання у юнаків та дівчат глибоких і твердих національно-патріотичних переконань, підготовки молоді до творчої праці, до військової служби та захисту своєї Батьківщини, залучення школярів до оборонно-масової та війсь­ково-спортивної патріотичної роботи.

 

На відкритті змагань були присутні: голова Скадовської  районної державної адміністрації - Турик В.А.; військовий комісар Скадовського районного військового комісаріату підполковник - Власиневич В.Ф.; начальник відділу освіти районної державної адміністрації - Дудченко О.М.; директор Центру дитячої та юнацької творчості - Лиховид О.М.; а також представники громадських організацій, воїни АТО, військові. Командував змаганнями військовий комісар Скадовського районного військового комісаріату підполковник Власиневич В.Ф.

Приймав звіт голова Скадовської  районної державної адміністрації Турик В.А., який привітав учасників змагань та побажав досягнення перемог у змаганнях, здоров’я та мирного неба над головою.

Учасники гри “Джура” продемонстрували свою фізичну та військову підготовку, вміння марширувати, виконувати стройові пісні.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора