Військова служба за контрактом - вірний шлях до працевлаштування

28 лютого 2019 року в Скадовській районній філії Херсонського обласного центру зайнятості відбулася зустріч представника Південного відділення комплектування Національної гвардії України  Дениса Лавренка та безробітних, які перебувають на обліку у даній філії.

Шукачів роботи було проінформовано щодо умов відбору кандидатів для проходження служби, місця служби, соціальних гарантій та матеріального забезпечення військовослужбовців Національної гвардії України, а також наявних вакантних посад для чоловіків та жінок.

Докладно зупинившись на перевагах служби у Національній гвардії України, Денис В'ячеславович акцентував увагу на можливості безкоштовного навчання у Національній академії Національної гвардії України, зазначивши на тому, що для вступу до академії та лав НГУ необхідно пройти певний відбір за фізичними, психологічними та моральними якостями.

Співпраця служби зайнятості з військовими допомагає шукачам роботи, працевлаштуватися на престижні посади, мати гідне матеріальне забезпечення, можливість отримання безкоштовної вищої освіти, а у майбутньому – гідне пенсійне забезпечення."