Військова служба за контрактом - пріоритетний вид працевлаштування

У Скадовській районній філії Херсонського обласного центру зайнятості проведено міні-ярмарок вакансій з орієнтації безробітних на військову службу за контрактом. До заходу долучились представники Скадовського районного військового комісаріату.

Фахівці центру зайнятості поінформували присутніх про послуги служби зайнятості, стан ринку праці в регіоні, укомплектування вакансій. Акцентували увагу відвідувачів на тому, що одним з пріоритетних видів працевлаштування є проходження військової служби за контрактом.

Військовослужбовці ознайомили учасників міні-ярмарки вакансій з вимогами щодо відбору громадян на військової службу за контрактом, порядок її проходження та перспективи. Розповіли про гідне матеріальне та продовольче забезпечення, додаткові грошові виплати, медичне обслуговування, безкоштовне та пільгове отримання вищої освіти.

Безробітні дізналися, що наразі найбільше потрібними є професії сержантського складу, стрільці, водії та медики.

Захід пройшов у формі дискусії, під час якої присутнім досить доступно та аргументовано дали відповіді на поставлені запитання.

Відвідали міні-ярмарок вакансій 25 шукачів роботи.