«Війна — вічна в пам’яті людській…»

Фото без описуЦьогоріч минає 79 років відтоді, як нацист­ська Німеччина, порушивши Договір про ненапад, віроломно вторглася на територію СРСР у складі якого на той час перебувала  Україна.

22 червня 2020 року на алеї Слави очільники влади та органів місцевого самоврядування, керівники підприємств та організацій, трудові колективи Скадовщини, — поклали квіти до Обеліску воїнам-скадовчанам та  Пам’ятного  каменю  визволителям нашого міста – воїнам  88-го гвардійського стрілецького полку 33-ї гвардійської дивізії 4-го Українського фронту. Віддали данину пам’яті та скорботи тим хто загинув на фронтах Другої світової війни, всім хто поліг у боях за наше життя та мирне сьогодення.

Фото без опису     Фото без опису                    В цей день 1941 року розпочався найкривавіший період у трагічній історії Другої світової війни, що завдала нашому народові страшних та непоправних втрат - забрала життя мільйонів українців, дощенту зруйнувала міста і села. Вічна пам’ять полеглим — честь і слава живим!

Фото без опису     Фото без опису