Відзначено Всесвітній День боротьби зі СНІДом.

6 грудня в Скадовську пройшла акція приурочена до Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом.

Головна мета акції: привернути увагу суспільства до проблеми ВІЛ/СНІДу, до здорового способу життя, безпечної поведінки, закликати до солідарності людей перед обличчям епідемії, толерантного ставлення до ВІЛ-позитивних людей.

Кожному учаснику організатори подарували червону стрічку – символ боротьби, співчуття і надії на краще майбутнє, роздали інформаційні матеріали та презервативи. Всі учасники мали змогу безкоштовно та анонімно пройти експрес-тестування на ВІЛ швидкими тестами у мобільній амбулаторії та отримати до - та після-тестове консультування психолога.

Організатори закликали всіх не бути байдужими до проблеми СНІДу, берегти своє здоров'я та здоров'я близьких і пам’ятати, що милосердя і співчуття, розуміння і терпимість, взаємна підтримка і солідарність єдиний шлях вирішення соціальних проблем як всередині кожного суспільства, так і на глобальному рівні.

В акціі взяли участь: Скадовський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, Херсонський обласний благодійний фонд "Мангуст", Скадовська центральна районна лікарня, Скадовський сектор філії державної установи "Центр пробації" в Херсонській області, Скадовське відділенння Головного управління Національної поліції в Херсонській області, небайдужі громадяни району.