Відзначено Всесвітній день боротьби проти торгівлі людьми

В рамках Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми, який був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 2013 році, щороку  30 липня проводиться інформаційна кампанія для підвищення інформованості громадськості про цю глобальну проблему і привернення уваги до тяжкого становища мільйонів жінок, чоловіків і дітей з усіх куточків світу, які стали жертвами торгівлі людьми, а також заохочення людей активно допомагати і протидіяти цьому злочину.

28 липня 2020 року з нагоди відзначення Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми працівниками Скадовського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – Центр) в приміщенні директора Центру проведено засідання за «круглим столом» на тему: «Торгівля людьми, як небезпечне соціальне явище. Взаємодія у сфері протидії торгівлі людьми!».

В заході взяли участь працівники Центру, управління праці та соціального захисту населення та служби у справах дітей районної державної адміністрації.

Учасники заходу звернули увагу на складові чинники втягнення людей до сучасного рабства: дії, засоби та мету експлуатації. Обговорено спільний план дій та розроблено рекомендації для громадянам, які збираються виїжджати на заробітки за кордон, щоб убезпечити їх від потрапляння у рабство.

З метою попередження поширення випадків торгівлі людьми Центром сплановано проведення спільних  інформаційних заходів.

Такий день необхідний для підвищення рівня обізнаності з найдавнішим негативним феноменом - торгівлею людьми, особливо жінками і дітьми. Небайдужість громадськості до цього явища - запорука успішної боротьби з цією проблемою.