Відзначено Всесвітній день боротьби проти торгівлі людьми

Щороку  з 26 по 30 липня в Україні проводиться інформаційна кампанія з нагоди відзначення Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми. Такий день необхідний для підвищення рівня обізнаності з найдавнішим негативним феноменом - торгівлею людьми, особливо жінками і дітьми. Небайдужість громадськості до цього явища - запорука успішної боротьби з цією проблемою.

30 липня 2019 року з нагоди відзначення Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми працівниками Скадовського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – Центр) у дитячому оздоровчому таборі «Таврія» організовано та проведено тематичний флеш - моб під гаслом «Ми проти торгівлі людьми!».

В акції взяли участь 32 вихованці та 4 вихователі закладу.

Мета заходу – донести до молоді інформацію про: торгівлю людьми, засоби вербування та шляхи експлуатації дітей та дорослих, ризики потрапляння до рабства через інтернет та соціальні мережі. Фахівці Центру надали рекомендації та практичні поради учасникам щодо правил поведінки, які вбережуть їх від потрапляння у сучасне «рабство».

З метою попередження поширення випадків торгівлі людьми Центром сплановано проведення інформаційних заходів.