Відвідування родини, в яку повернулась дитина зі санаторної школи-інтернат

У зв’язку із закриттям санаторних шкіл-інтернатів Херсонської області, діти, які навчались у даних закладах, повернулись до своїх родин. З метою захисту прав дітей, працівники Скадовського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – Центр) систематично відвідують родини, в які повернулись діти на час карантину з вищевказаного навчального закладу.

Відповідно до наданої інформації від Херсонського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, до Скадовського району повернулось 5 дітей.

Станом на 29 травня 2020 року заступник директора – начальник відділу з соціальної роботи Центру спільно з фахівцем із соціальної роботи Центру, секретарями виконавчих комітетів сільських рад та соціальними працівниками з дотриманням усіх правил під час карантину відвідали родину, яка проживає у с. Новомиколаївка, Скадовського району.

Під час відвідування родини, було обстежено умови проживання родини, складено акт оцінки потреб дитини та її сім’ї, членам родини надано відповідні соціальні послуги, проведено роз’яснювальну роботу щодо попередження негативних явищ та ведення здорового способу життя.

Зокрема, працівники Центру безпосередньо спілкувались з директором Новомиколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів щодо влаштування дітей до навчального закладу та отримання повної загальної середньої освіти.

Батькам надано роз’яснення щодо проходження ПМПК та надано відповідне консультування.

Не зважаючи на те, що було відсутнє міжміське сполучення, працівники Центру продовжують відповідну роботу щодо захисту прав та законних інтересів дітей та членів їх родин.