Відвідування родини, в яку повернулась дитина з інтернатного закладу

З метою захисту прав та законних інтересів дітей  працівники Скадовського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – Центр) відвідують родини, в які повернулись діти на час карантину із Старозбур’ївської санаторної школи-інтернат.

21 травня 2020 року заступник директора – начальник відділу з соціальної роботи Центру спільно з фахівцями із соціальної роботи Центру та секретарем Широківської сільської ради, з дотриманням усіх вимог під час карантину відвідали родину, яка проживає у с. Широке, Скадовського району.

Спеціалістами Центру складено акт оцінки потреб дитини та її сім’ї, членам родини надано комплекс соціальних послуг.

В результаті роботи з родиною, виявлено, що дитина проживає разом з матір’ю, є продукти харчування, в будинку проводяться ремонтні роботи, як пояснила мати дитини вона влаштувала її до школи – інтернат у зв’язку із станом здоров’я, родина в складних життєвих обставинах не перебуває.

Працівники Центру далі будуть продовжувати відповідну роботу щодо захисту прав та законних інтересів дітей та членів їх родин.