Відвідування родин під час карантину

Працівники Скадовського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – Центр) систематично відвідують родини з метою захисту прав та законних інтересів дітей за повідомленнями від установ, організацій та громадян, які перебувають на обліку Центру та потрапили в складні життєві обставини.

12 травня 2020 року відповідно до звернення від громадянки Скадовського району, заступник директора – начальник відділу з соціальної роботи Центру Вікторія Горіна спільно з начальником служби у справах дітей районної державної адміністрації Іриною Леляковою та діловодом Володимирівської сільської ради Аліною Смирною, з дотриманням усіх вимог під час карантину відвідали родину, яка потрапила у складні життєві обставини, а саме невиконання батьківських обов’язків та проживає у с. Новоросійське, Володимирівської сільської ради.

Спеціалістами Центру складено акт початкової оцінки потреб дитини та її сім’ї, членам родини надано комплекс соціальних послуг.

В результаті роботи з родиною, сусідами та мешканцями с. Новоросійське виявлено, що дитина проживає разом з матір’ю, є продукти харчування, звернень від лікарів щодо неналежного догляду за дитиною до Центру не надходило, в будинку є ліжка для кожної особи, факт вживання алкогольних напоїв та безвідповідального батьківства не підтвердився.

Працівники Центру вдячні небайдужим громадянам за інформацію щодо родин, які опинились у кризовій ситуації та потребують сторонньої допомоги.