Відвідування роботодавців фахівцями служби зайнятості

Сучасна економічна ситуація вимагає від фахівців служби зайнятості посилити увагу до потреб клієнта № 1 – РОБОТОДАВЦЯ, адже саме вони забезпечують заробітком і соціальними гарантіями шукачів роботи.

Від взаємовигідної тісної співпраці та якісного надання їм комплексу послуг напряму залежить авторитет, роль та місце державної служби зайнятості на ринку праці, а отже успішне та ефективне розв’язання проблем безробіття.

Відвідування підприємств є одним з дієвих методів налагоджування партнерських стосунків та тісної співпраці між роботодавцями та службою зайнятості.

Фахівець відділу взаємодії з роботодавцями Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості Світлана Шовкун-Сікорська 09 квітня 2019 року завітала до ДП «Санаторій для дітей з батьками «Скадовськ»» для спілкування та ознайомлення роботодавця з професійно-кваліфікаційним складом безробітних, що перебувають на обліку.

Марія Іванівна Перець - директор ДП «Санаторій для дітей з батьками «Скадовськ»», протягом багатьох років тісно співпрацює зі службою зайнятості з питань укомплектування вакансій, проведення тимчасових робіт із залученням незайнятих громадян, тому завжди цікавиться ситуацією на ринку праці району.

Крім зустрічі з керівником Світлана Шовкун – Сікорська поспілкувалась з Оксаною Жиленко, спеціалістом з кадрів ДП «Санаторій для дітей з батьками «Скадовськ»». Були надані роз’яснення до змін в законодавстві про зайнятість, зупинилися на питаннях: працевлаштування неконкурентоспроможних громадян, компенсації роботодавцям витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, надання різних видів допомоги для внутрішньо переміщених осіб.

Також було акцентовано увагу на можливості співпрацювати зі службою зайнятості через сучасні сервіси, такі як: «Електронна черга», «Електронний кабінет», відео-резюме, онлайн-співбесіди безробітних з роботодавцями, відео-презентація та відео-вакансії підприємств та обговорено про нову форму задоволення потреб роботодавців та шукачів роботи – рекрутинг.

Під час ділового візиту вдалося також наочно спостерігати як безробітні особи беруть участь у тимчасових роботах з підготовки оздоровчого закладу до лікувального сезону.