Відпочинок з користю

Літо – канікули та час відпочинку для школярів, багато з них знаходяться в оздоровчих таборах Скадовського району, де оздоровлюються та проводять цікаво і корисно час.

25, 26 та 27 червня 2019 року фахівці з профорієнтації та відділу надання соціальних послуг Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості проводили інтерактивні профорієнтаційні заняття для молоді, що відпочиває в таборі «Веселка».

01 липня цього року відповідний захід для дітей було проведено в дитячому лікувально-оздоровчому комплексі «Сузір’я Таврії» .

03-04 липня поточного року фахівці Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості ознайомили зі світом професій 101 підлітка, відпочиваючих в дитячому оздоровчому таборі ім. Ю.О. Гагаріна.

Під час заходів дітям розповіли про актуальні на ринку праці професії, основні критерії вибору фаху, про послуги, які надає служба зайнятості молоді, в т.ч. про можливість проходження тестування з профорієнтації.

Інтерактивні профорієнтаційні заходи під назвою «Цікавий світ професій», "Знатоки професій" та «Твій вибір – твоє життя» зорієнтували підростаюче покоління у якому напрямку потрібно рухатись вперед. Фахівці служби зайнятості пояснили, як уникнути типових помилок, що виникають під час вибору професії, познайомили з основною формулою, якою слід користуватися при виборі професії: «Хочу. Можу. Треба».

Профорієнтаційні ігри «Сама-сама», "Знатоки професій", тест на профпридатність, розповідь про самі рідкісні професії у світі та зникаючі професії збагатили уявлення учнів про світ професій, навчили старшокласників вчитися враховувати свої інтереси, нахили й здібності при виборі майбутньої професій,  активізували процес самопізнання та установку на власну активність у професійному самовизначенні.