Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область

Відбувся ярмарок вакансій на замовлення ФОП Марчук А.І. та ФОП Морошан Н.Ю.

                    09 жовтня 2018 року  спеціалістами Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості було проведено міні-ярмарок вакансій, на який запрошено роботодавців з гострою потребою у робітниках, а саме: приватного підприємця Марчука Андрія Ігоровича – власника міні пекарні та приватних підприємців Морошан Наталію Юріївну і Глухова Миколая Петровича – спів власників кафе-бару «Кокос».

Шукачам роботи пропонувались вакантні посади: «кухаря», «пекаря», «бармена», «офіціанта», «кухонного робітника. Працедавці детально ознайомили зі специфікою роботи закладів, умовами праці та режимом роботи , соціальними гарантіями і розміром заробітної плати.

Також, були надані відповіді на ряд поставлених питань присутніх шукачів роботи і оголошено запрошення всіх зацікавлених ознайомитися особисто з робочими місцями відвідавши дані заклади громадського харчування.

В свою чергу спеціалісти служби зайнятості ще раз нагадали зареєстрованим безробітним про можливість проходження навчання або підвищити свою кваліфікацію в Центрах професійно – технічної освіти Державної служби зайнятості України.
Особливу увагу було приділено презентації переліку професій які можна отримати завдяки навчанню в ДНЗ «Херсонський центр професійно-технічної
освіти ДСЗУ.

Захід відвідали більше 20 безробітних громадян, які перебувають на обліку в районному центрі зайнятості та шукають роботу, з яких дві особи виявили бажання працевлаштуватися, а ще двоє забажали детальніше ознайомитися з запропонованими вакансіями безпосередньо на виробництві.