Відбувся ярмарок вакансій на замовлення ФОП Марчук А.І. та ФОП Морошан Н.Ю.

09 жовтня 2018 року  спеціалістами Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості було проведено міні-ярмарок вакансій, на який запрошено роботодавців з гострою потребою у робітниках, а саме: приватного підприємця Марчука Андрія Ігоровича – власника міні пекарні та приватних підприємців Морошан Наталію Юріївну і Глухова Миколая Петровича – спів власників кафе-бару «Кокос».

Шукачам роботи пропонувались вакантні посади: «кухаря», «пекаря», «бармена», «офіціанта», «кухонного робітника. Працедавці детально ознайомили зі специфікою роботи закладів, умовами праці та режимом роботи , соціальними гарантіями і розміром заробітної плати.

Також, були надані відповіді на ряд поставлених питань присутніх шукачів роботи і оголошено запрошення всіх зацікавлених ознайомитися особисто з робочими місцями відвідавши дані заклади громадського харчування.

В свою чергу спеціалісти служби зайнятості ще раз нагадали зареєстрованим безробітним про можливість проходження навчання або підвищити свою кваліфікацію в Центрах професійно – технічної освіти Державної служби зайнятості України.
Особливу увагу було приділено презентації переліку професій які можна отримати завдяки навчанню в ДНЗ «Херсонський центр професійно-технічної
освіти ДСЗУ.

Захід відвідали більше 20 безробітних громадян, які перебувають на обліку в районному центрі зайнятості та шукають роботу, з яких дві особи виявили бажання працевлаштуватися, а ще двоє забажали детальніше ознайомитися з запропонованими вакансіями безпосередньо на виробництві.