Відбувся семінар присвячений Всесвітньому Дню охорони праці.

З метою сприяння попередження нещасних випадків і захворювань на робочому місці та з нагоди Всесвітнього дня охорони праці 23 квітня 2019 року відбувся семінар – нарада «Безпечне та здорове майбутнє праці» з керівниками підприємств, організацій, установ та закладів Скадовського району.

У заході взяли участь:

Михайло Бословняк — заступник голови Скадовської районної державної адміністрації;

Сергій Мазной – начальник Скадовського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Херсонській області;

Любов Вандер – начальник відділу взаємодії з роботодавцями Скадовської філії Херсонського обласного центру зайнятості;

Тетяна Єременко – начальник відділу праці Управління праці та соціального захисту населення;

Тамара Сендецька – завідувач філії Херсонського навчального комбінату «Професіонал»;

Лідія Хандусь – страховий експерт з охорони праці Скадовського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Херсонській області та 35 роботодавців.

Відкрив захід Сергій Мазной, який зазначив, що збереження здоров’я і життя працездатних громадян сьогодні має особливе значення, а тематика Дня охорони праці у 2019 році, як завжди є дуже актуальною.

Також присутні ознайомилися з діяльністю та перспективами роботи на поточний рік Скадовського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Херсонській області.

Любов Вандер розповіла про важливість легального використання найманої праці та відповідальність за порушення чинного законодавства України. Презентувала соціальні послуги державної служби зайнятості для роботодавців, а саме: компенсацію єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, організацію професійного навчання безробітних під конкретні робочі місця як на базі державного навчального закладу «Херсонський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості» так і безпосередньо на виробництві. Розповіла про новацію служби зайнятості – можливість віддаленого подання електронних звітів через персональний електронний кабінет роботодавця тощо.

Тетяна Єременко висвітлила основні аспекти роботи, яку проводить відділ праці Управління праці та соціального захисту населення Скадовської районної державної адміністрації щодо нагляду за дотриманням трудового законодавства та охорони праці.

Про можливості Херсонського професійного навчального комбінату «Професіонал» щодо отримання популярних на ринку праці Скадовщини професій, навчання та перенавчання розповіла Тамара Сендецька.

Лідія Хандусь зупинилась на питані упередження нещасних випадків і документальному фіксуванні фактів травматизму на виробництві, правильності подання відповідної звітності до Фонду соціального страхування України щодо фінансування матеріального забезпечення застрахованим особам.

Захід пройшов в активному режимі. Були надані обґрунтовані та повні відповіді на всі запитання роботодавців.

Усі присутні подякували організаторам семінару за високий рівень підготовки та отриману корисну інформацію.