Відбулося засідання координаційної ради

Соціальна робота в напрямку протидії розповсюдження суспільно-небезпечних захворювань в Скадовському районі має системний характер, об'єднуючи установи та організації, які надають допомогу вразливим верствам населення.

07 червня 2019 року в залі засідань комунальної установи «Скадовська центральна районна лікарня» відбулося чергове засідання Скадовської районної координаційної ради з питань протидії захворюванню на туберкульоз та ВІЛ-інфекцію/СНІД.

На засіданні були присутні  представники медичних установ, соціальної сфери, державної влади та громадських організацій. Від Скадовського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді був присутній фахівець із соціальної роботи  Валерій Грець, який відповідає за даний напрямок роботи.

Мета зустрічі - обговорення нагальних проблемних питань, які виникають у сфері протидії ВІЛ/СНІДу та туберкульозу.

Під час засідання члени координаційної ради обговорили основні проблеми, які склалися на сьогоднішній день в процесі обстеження населення на ВІЛ-інфекцію та туберкульоз. Зокрема, це велика міграція мешканців району, рівень інформаційної роботи з громадою та проходження курсу лікування осіб, які потребують сторонньої допомоги.

За результатами засідання вирішили першочергово організувати роботу щодо медичного огляду осіб, які перебувають в групі ризику, особливо тих, які повернулись з місць позбавлення волі.

Обговоривши ці питання, учасники координаційної дійшли згоди про необхідність постійного взаємозв’язку між собою та інформування населення через засоби масової інформації щодо протидії тяжким інфекційним захворюванням.