Вектор розвитку

Громадська організація «Херсонський обласний тренінговий центр «Вектор Розвитку» (далі Центр) є виконуючим партнером в Херсонській області Міжнародної організації з міграції (МОМ). З вересня 2015 року Центром реалізовано ряд проектів спрямованих на інтеграцію та підтримку внутрішньо переміщених осіб та населення, що постраждало внаслідок конфліктів в Україні. В ході проектів внутрішньо переміщені особи та представники місцевих громад пройшли тренінги з самозайнятості або мікропідприємства, розробили бізнес-плани та за конкурсом отримали обладнання на відкриття/розвиток власної справи. Більше 230 учасників проектів отримали грантову допомогу у вигляді обладнання. Загалом інвестиції у розвиток малого бізнесу в Херсонській області склали понад 5,5 млн. грн. За результатами моніторингу дохід  отримувачів  допомоги виріс в середньому в 2 рази.

У 2018 році започатковано новий проект «Зміцнення самозабезпечення переміщених осіб та громад, що постраждали від конфлікту в Україні», що впроваджується за фінансуванням Уряду Німеччини через німецький Банк Розвитку KfW. Оголошено набор кандидатів для участі у конкурсі на отримання грантової (безповоротної) допомоги на закупівлю обладнання для розвитку бізнесу (допомога до 2500 Євро) або самозайнятості (до 650 Євро).

Для участі в конкурсі в розвитку бізнесу запрошуються зареєстровані діючі підприємці з числа внутрішньопереміщених осіб та представників місцевої громади. За іншим напрямком запрошуються самозайняті особи та підприємці початківці, з числа внутрішньопереміщених осіб та представників місцевої громади. Пріоритет віддається внутрішньопереміщеним особам, жінкам, ветеранам військового конфлікту на сході України.

Учасникам проекту забезпечується тренінгові та консалтингова підтримка.

З необхідними запитаннями Ви можете звертатись за телефонами або на

Тел.. +38(050)7074684, +38(068)2030192 Ольга Авраменко

+38(066)2084493 Інна Сергєєва