Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область

Вчимося презентувати себе

    

         Тренінг, як інтерактивна форма навчання надає можливість максимально оволодіти новими знаннями, отримати нові навички, сприяє коригуванню та удосконаленню якостей особистості.

          Саме тому, 23 грудня поточного року, з метою набуття знань, умінь і навичок позитивної самопрезентації  завідувачем сектору профорієнтації Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості Арестовою Владою було проведено тренінгове заняття з молоддю, що перебуває  на обліку в районній філії на тему «Самопрезентація - важлива складова успішної співбесіди». В тренінгу взяли участь 12 осіб.

           Під час тренінгу за допомогою різних вправ присутні мали можливість ознайомитися з різними техніками самопрезентації, розглянути прийоми спілкування, які сприяють або перешкоджають налагодженню контакту; вчилися навичкам ефективної поведінки на співбесіді та отримали важливі рекомендації при спілкуванні з роботодавцем.

          Тренінг пройшов цікаво для всіх. Сподіваємося, що емоційний настрій, установка на розвиток комунікаційних умінь та навичок самопрезентації сприятимуть ефективності працевлаштування кожного учасника тренінгу.