Узгодження спільних дій у протидії домашньому насильству

Профілактика вчинення домашнього насильства є одним із пріоритетних напрямків роботи Скадовського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – Центр).

26 листопада 2019 року в приміщенні Михайлівської сільської ради фахівцем із соціальної роботи Центру проведено робочу зустріч з працівниками виконавчого комітету Михайлівської сільської ради на тему: «Протидія домашньому насильству». У заході взяли участь 7 працівників сільської ради.

В ході зустрічі обговорили основні вимоги статті Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», приділено особливу увагу повноваженням суб’єктів взаємодії у відповідному напрямку роботи, а також напрацьовані моделі подальшої співпраці між Центром та органами місцевого самоврядування для недопущення випадків насильства в сім’ях та жорстокого поводження над дітьми.

Сподіваємося, що завдяки спільній роботі органів державної влади, місцевого самоврядування, громадськості, це негативне явище у районі буде подолане.