Узгодження спільних дій щодо попередження домашнього насильства

Щороку в Україні з 25 листопада по 10 грудня проходить Всеукраїнська акція        «16 днів проти насильства!»

2 грудня 2019 року, в приміщенні Скадовського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – Центр) відбулась робоча зустріч з питань затвердження спільного плану дій щодо протидії вчинення насильства, відвідування сімей, відносно яких надійшли повідомлення про випадки вчинення домашнього насильства та проведення профілактичної роботи з членами родин.

У нараді взяли участь: представники Центру, Скадовського відділу поліції Новокаховського відділення поліції України в Херсонській області, управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації, служби у справах дітей районної державної адміністрації, Скадовського районного сектору філії Державної установи «Центру пробації» в Херсонській області та секретар виконавчого комітету Скадовської міської ради.

По закінченню наради було розроблено детальний план відвідувань родин, які опинились в складних життєвих обставинах та в яких відбувалося насильство в присутності дітей.