Усвідомлене батьківство-щаслива сім’я

З метою привернення уваги населення до питань збереження репродуктивного здоров’я та активізації пропаганди здорового способу життя на території району з 10 по 15 травня 2018 року проведено тиждень репродуктивного здоров’я.

Цього року соціальна акція відбулася під гаслом – «Усвідомлене батьківство-щаслива сім’я», в рамках якої проведено ряд інформаційно-просвітницьких заходів.

Фахівцями Скадовського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – Центр) організовано робочі зустрічі та наради з представниками бюро безоплатної правової допомоги, районного відділу органу з питань пробації, ювенальної превенції, служби у справах дітей районної державної адміністрації. Проведено лекції: серед громади Приморської сільської ради «Плануй своє життя»; серед обліковців районного центру зайнятості «Запланований вибір», організовано вуличну роботу серед мешканців району.

Активна інформаційно-просвітницька робота з питань підвищення обізнаності населення у питаннях формування та збереження репродуктивного здоров'я, безпечного материнства є основною складовою поліпшення репродуктивного здоров'я населення.

Загалом заходами охоплено 74 особи, розповсюджено 162 тематичних буклети.