«Усвідомлене батьківство – щаслива сім’я»

В Україні щороку проводиться Всеукраїнський тиждень планування сім’ї та збереження репродуктивного здоров’я, яке за своєю значущістю на сьогодні є однією з найбільш актуальних. В цьому році запропоновано відповідні заходи провести під гаслом «Усвідомлене батьківство – щаслива сім’я».

16 травня 2019 року працівниками Скадовського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – центр) для працівників Олександрівської сільської ради, колективу Олександрівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів проведено        2 лекції на тему: «Збереження репродуктивного здоров’я. Профілактика тяжких інфекційних захворювань». Також здійснено вуличну роботу на території Олександрівської сільської ради.

Мета заходів спрямована на пропаганду здорового способу життя, підвищення поінформованості населення з питань профілактики захворювань, що передаються статевим шляхом, ВІЛ/СНІДу та збереження репродуктивного здоров’я.

Фахівець Центру Валерій Грець поінформував присутніх щодо шкідливих звичок, що впливають на репродуктивне здоров’я, відносин в родині та якість життя.

Заступник директора Центру Вікторія Горіна ознайомила присутніх щодо питання профілактики розповсюдження ВІЛ та інших інфекцій, що передаються статевим шляхом.

Всього заходами охоплено 27 осіб, розповсюджено 54 інформаційних буклетів/листівок з вищевказаної теми та засоби контрацепції.

Отримана інформація під час лекцій та вуличної роботи допоможе громадянам сформувати відповідальне ставлення до власного здоров’я та дасть можливість уникнути багатьох проблем у майбутньому.