Урочисте відкриття футболу пам’яті Віталія Бєлікова

28 лютого 2020 року в спортивній залі РК ДЮСШ відбулось урочисте відкриття Турніру з футзалу пам’яті почесного громадянина м. Скадовськ Віталія Бєлікова серед юнаків 2002 р.н. та молодше загальноосвітніх закладів Скадовського раойну.

Фото без опису    Фото без опису                                Вітали учасників змагань почесні гості: Андрій Казберук — заступник голови Скадовської міської ради, Сергій Зеленюк – радник голови районної ради та головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Скадовської РДА Олена Соболь.

Фото без опису                              Урочисте відкриття підготував та провів творчий колектив Скадовського районного будинку культури (директор, Заслужений працівник культури України, Анатолій Волошин) та народний колектив спортивного бального танцю «Каравела» (кер. Наталія Уварова та Володимир Шаронов).