Учасниці Жіночого клубу знайомились з прикладами успішного заробітку

11 вересня 2018 року  безробітні жінки Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості – учасниці проекту «Улюблене хобі – успішний бізнес», в рамках проведення міжрайонного масового заходу з орієнтації  шкільної молоді і безробітних на самозайнятість і професії туристичної сфери,  відвідали історико – розважальний комплекс «Зелені хутори Таврії»

На початку екскурсії жінок зустріли фахівці Голопристанського  міськрайонного центру зайнятості та начальник відділу організації професійної орієнтації Херсонського обласного центру зайнятості Кличановський А.І., який розповів про історію місця, побажав жінкам отримати від екскурсію багато цікавої і корисної інформації, адже їм надано можливість поспілкуватись з майстрами, навчитись презентувати свій товар чи послуги. «Презентуючи свою продукцію ви повинні вміти зародити у покупця позитивну емоцію!» - наголосив Кличановський А.І.

Під час екскурсії учасниці  з цікавістю спостерігали як майстер хутора зустрічає гостей, розказує про ремесло та демонструє свою майстерність, бажаючі мали змогу пройти майстер клас та навчитись своїми руками робити щось нове.

Зі слів жінок екскурсія була дуже цікавою, від майстрів вони отримали інформацію про організацію власної справи, способи залучення клієнтів, побачили успішні приклади заробітку.

Жінки дуже вдячні організаторам за проведення  такого цікавого, пізнавального заходу, який залишив багато позитивних емоцій.