Учасниці Жіночого клубу презентували свої вироби

Традиційно на День міста у Скадовську проходить виставка майстрів народних промислів. Цього разу і безробітні жінки Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості - учасниці проекту «Улюблене хобі – успішний бізнес» приєднались до «Містечка майстрів», яке було розташоване на центральній міській площі  22 вересня.

Майстрині Жіночого клубу презентували свої оригінальні та неповторні вироби, які створили власноруч, вклали свою душу, свій стиль, своє бачення краси. Були представлені:  вишиті картини, в’язані іграшки, ляльки - мотанки, біжутерія з натурального каменю, свічки, сукні вишиті бісером, обереги, сувеніри. Асортимент виробів був різноманітним, у кожної учасниці були представлені свої роботи  та об’єднує майстринь любов до справи.

Участь у ярмарці – це чудова можливість підзаробити, зарекомендувати себе та зарядитись позитивом від атмосфери, яка панує.