Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область

Триває профорієнтаційне літо

                         До дитячих оздоровчих закладів нашого району днями завітали фахівці Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості:

  • 05 липня – до дитячого оздоровчого табору ім. І.Голубця;
  • 08 липня – до дитячого оздоровчого табору «Слава»;
  • 10 липня – до дитячого оздоровчого комплексу «Бригантина».

 Вони провели профорієнтаційні заходи для учнівської молоді, адже під час відпочинку в ігровій формі необхідна інформація засвоюється краще й легше. Заходи були розраховані на дітей середнього та старшого віку.

108 школярів було ознайомлено із багатогранним професійним світом, станом та перспективами ринку праці, послугами служби зайнятості.

Цікавими для дітей виявилися вправа-дискусія «Хто потрібен нашої державі» та гра «Вгадай професію». Учні називали професії, про які щось знають, та відгадували загадки про нові. Водночас вони по-дорослому обговорювали, як бачать своє майбутнє. Діти із задоволенням відповідали на запитання «Наскільки важлива професія в житті людини?», «Хто і що впливає на вибір професії?».

Акцент заходів був зроблений на важливості правильного вибору професії – як запоруки подальшого успіху в житті. Сподіваємося, що й надалі такі зустрічі будуть бажаними та приємними, а практичні поради фахівців центру зайнятості допоможуть дітям обрати у майбутньому саме ту професію, яка б приносила їм матеріальне та моральне задоволення, а суспільству користь. У свою чергу, ділячись враженнями про участь в профорієнтаційних заходах, діти щиро зізнавалися, що отримали багато нової та корисної інформації, яка дозволила їм розширити уявлення про світ професій, більше дізнатися про свої можливості.