ТОВ «Пансіонат «Ірбіс»» пропонує роботу з безкоштовним житлом та харчуванням.

21 червня у приміщені Скадовської районної філії Херсонського обласного  центру зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій для ТОВ «Пансіонат «Ірбіс»» з метою надання оперативної допомоги у забезпеченні кадрової потреби.

Відкрила міні-ярмарок вакансій та послуг начальник відділу взаємодії з роботодавцями Любов Вандер. Вона відзначила, що проведення таких заходів сприяє ефективному підбору кадрів, оскільки роботодавець має змогу особисто поспілкуватись з потенційними кандидатами на робочі місця. Крім того, під час проведення міні-ярмарку, всі учасники отримали індивідуальні консультації спеціалістів центру зайнятості з питань законодавства.

На міні-ярмарку були представлені для заповнення вакансії:«помічник кухаря», «мийник посуду» та «двірник». В процесі спілкування Ірина Сметана, директор ТОВ «Пансіонат «Ірбіс»» розповіла про умови праці, графік роботи, рівень оплати праці.

Під час заходу безробітні активно спілкувались з роботодавцем, ставили питання, на які отримали вичерпні відповіді. У заході прийняли участь 7 шукачів роботи, з яких двоє виявили бажання працевлаштуватися у ТОВ «Пансіонат «Ірбіс»».

Роботодавець подякувала фахівцям служби зайнятості за сприяння у підборі кадрів і наголосила про готовність до подальшої співпраці.