Торгівля людьми – ганебне явище сьогодення!

Однією з форм порушення прав людини у сучасному світі є торгівля людьми. Жертвами цього жахливого явища стають люди незалежно від статі, віку, національності і релігійних переконань. Ця проблема не визнає державних кордонів, не робить різниці між розвиненими державами та державами, що розвиваються.

17 жовтня 2019 року з нагоди відзначення в Україні Європейського дня протидії торгівлі людьми працівниками Скадовського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – Центр)  відвідано Олександрівську сільську раду, в якій проведено робочу зустріч на тему: «Запобігання торгівлі людьми та експлуатації дітей».

У заході взяли участь учасники бойових дій, працівники виконавчого комітету сільської ради та мешканці села.

Мета заходу – ознайомити громадян з протиправним діями торговців людьми у сучасному суспільстві, обговорити причини, форми та ознаки торгівлі людьми, показати небезпечні наслідки потрапляння людей у сучасне рабство та шляхи подолання цього явища.

У ході бесіди спеціалісти Центру розповіли про форми експлуатації, методи вербовки, що використовують злочинці. Окрім того, учасників поінформували про можливість отримання безкоштовного консультування за телефоном Національної гарячої лінії з протидії торгівлі людьми та у разі необхідності отримати необхідну інформацію у працівників Центру.