Тимчасова зайнятість безробітних - користь для громади

Одним з основних напрямків роботи служби зайнятості є організація громадських  та інших робіт тимчасового характеру і це неможливо без спів­праці фахівців служби зайнятості, органів місцевої влади та місцевого самоврядування, інших підприємств та установ, що виступають в якості роботодавців.

Громадські та інші роботи тимчасового характеру є засобом реалізації політики зайнятості населення, що допомагають зняти соціальну напругу на ринку праці, сприяти соціально-економічному розвитку регіону, а також забезпечення трудової адаптації безробітних і бути для них джерелом доходу у скрутний з матеріальної точки зору період.

Скадовська районна філія Херсонського обласного центру зайнятості постійно взаємодіє у цьому напрямку з органами місцевого самоврядування, зокрема з головами сільських рад та роботодавцями району.

Активну участь у проведенні таких робіт беруть Новомиколаївська та Михайлівська сільські ради. Так до громадських робіт з екологічного захисту навколишнього середовища, прибиранню території  сіл та придорожніх смуг  з початку року  залучено 15 безробітних,    що мешкають в цих селах та перебувають на обліку в службі зайнятості, 8 з них відносяться до громадян, що мають додаткові гарантії в сприянні працевлаштуванню.

Всього з початку 2019 року до виконання робіт тимчасового характеру на підприємствах сільськогосподарської, оздоровчої, торгівельної галузей та інших підприємств, організацій та установ  району було залучено 75 шукачів роботи.