Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Свідоме ставлення до планування родини

     

Репродуктивне здоров’я – це можливість зачати і народити здорову дитину, його збереження – завдання жінки і чоловіка. Кожна вагітність повинна бути бажаною, а батьки майбутньої дитини – здоровими.

З метою інформування населення та популяризації  здорового способу життя,  до Всесвітнього дня контрацепції, який традиційно відзначають 26 вересня, Скадовським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в районі заплановано проведення ряду заходів, що проходитимуть з  10 по 26 вересня 2018 року.                                       

З метою популяризації репродуктивного здоров’я працівниками Центру проведено:

- групову бесіду з обліковцями районного центру зайнятості на тему: «Свідоме ставлення до планування родини»;

 - лекцію з працівниками комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги» на тему: «Свідоме ставлення до планування родини»;

 -  інформаційно-просвітницьку акцію спільно з представником СФ ХОБФ «Мангуст» на території районної поліклініки з питання популяризації репродуктивного здоров’я;

- лекцію з працівниками Скадовського РС ФДУ «Центр пробації» та їх обліковцями на тему: «Майбутнє треба планувати»;

- лекцію з учнями 10 та 11 класів Олександрівської  загальноосвітньої школи I-III ступенів на тему: «Я+Ти=?, або стосунки без ризику».

Загалом заходами охоплено 86 осіб та розповсюджено 86 інформаційних буклетів/ листівок.

Учасники заходів були проінформовані про методи контрацепції, як засобу збереження репродуктивного здоров’я. Робота у даному напрямку буде продовжуватися і надалі.

   

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора