Соціальне супроводження прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу в яких виховуються діти – сироти та діти, позбавлені батьківського піклування є одним із пріоритетних напрямків роботи Скадовського районного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді (далі – Центр). В районі діють 9 прийомних сімей, в яких виховується 14 дітей та 3 дитячих будинки сімейного типу, в яких виховується 17 дітей.

23 січня 2020 року працівниками Центру в читальному залі комунального закладу «Скадовська центральна бібліотечна система» проведено робочу зустріч з прийомними сім’ями та  дитячими будинками сімейного типу, які функціонують на території Скадовського району на тему: «Створення безпечних умов проживання та виховання дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування».

Метою заходу було надання інформації прийомним батькам та батькам – вихователям щодо створення безпечних умов проживання та виховання дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, забезпечення постійного інформування працівників Центру щодо подій, які відбуваються в родині, в навчальному закладі та в громаді, покращення умов для повноцінного життя та виховання дітей.

Прийомні батьки та батьки – вихователі озвучили проблемні питання, які виникають під час виховання категорійних дітей, зобов’язались постійно інформувати відповідні структурні підрозділи районної державної адміністрації та працівників Центру.

Працівниками Центру надалі буде продовжена робота щодо надання соціальних послуг прийомним родинам та дитячим будинкам сімейного типу в рамках їх соціального супроводження, з метою забезпечення захисту прав та законних інтересів дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.